درباره

بیایید آشنا شویم

ما تصورات ذهنی شما را به واقعیت نزدیک می کنیم (ایماژ به معنای تصاویر ذهنی می باشد)

خدمات

تیزر تبلیغاتی

تیزرهای تبلیغاتی می‌تواند کلیدی ترین بخش در تبلیغات باشد، ساده‌ترین راه دیده شدن توسط مخاطب تیزر تبلیغاتی می‌باشد. بهتر است تیزر تبلیغاتی تا حد ممکن کوتاه و گویا باشد و بتواند به راحتی پیام ما را به مخاطب برساند و در ذهن بماند.

عکاسی صنعتی

عکس از بارزترین ابزار برای تبلیغات است، ابزاری که شما برای جذب نگاه مخاطب به آن نیاز دارید. تصویری که مخاطب از شما می‌‎بیند بیانگر میزان اهمیت شما به آنهاست. عکس خوب و با کیفیت می‌تواند جزئیات و ویژگی‌های محصول را به خوبی نمایان کند اما عکس با کیفیت پایین، اثر منفی بر دید مخاطب می‌گذارد.

عکاسی تبلیغاتی

عکاسی تبلیغاتی شامل برندیگ، مدلینگ، محیط و فضای‌کار و هر آنچه که شما را برای مخاطب به زیبایی نمایان می‌کنید به‌نوعی یک اثر هنری می‌باشد که چگونگی خلق آن، نیاز به نیروی متخصص و هنرمند دارد.

طراحی

یکی از بهترین راه‌های معرفی کسب و کار خود به مخاطب، ارائه نمونه کار‌های فیزیکی است. طراحی این موارد نیازمند دانش و تخصص در زمینه تبلیغات می‌باشد. ( کارت ویزیت، بروشور، کاتالوگ، تراکت، لت، پوستر، استند، پاکت‌نامه، سربرگ، بنر، پاکت، پست اینستاگرام، اسلایدر سایت، بنر سایت، کاتالوگ دیجیتال، پروپوزال، رزومه شرکت و ...)

هدایای تبلیغاتی

هدایای تبلیغاتی یادگاری‌هایی هستند که یاد شما را در خاطر مخاطب‌تان به پویایی نگه می‌دارد. (تقویم رومیزی، تقویم جیبی، آلبوم های دیجیتال و چاپی، سررسید، پرچم‎های تشریفات و رومیزی، کلیشه مهر، پلاک، تابلو، تندیس، بچ‌سینه، انواع مگنت و خوشبوکننده‌های تبلیغاتی، طراحی و چاپ لوح‎‌فشرده و فلش‌مموری)

غرفه سازی

نمایشگاه‌ فضای مناسبی برای دیده شدن، غرفه‌ها و استند‌های سمپلینگ مهم‌ترین بخش خلاقانه آن‌ها می‌باشد. هرساله شرکت‌های بزرگ و کوچک تلاش دارند که در این رقابت بیشتر و بهتر دیده شوند. ایده‌های خلاقانه ساخت غرفه و استند‌های خود را به ما بسپارید.

تیم ما

مصطفی صفری

مصطفی صفری

مدیر عامل

شبنم خسروی

شبنم خسروی

گرافیست

ایمان ستارپور

عکاس